Hakkımızda

AKSU BANYO

Şirketimiz 25 yılı aşkın deneyimiyle sektörünün en önemli kuruluşlarından birisidir. Bunun en önemli nedeni dürüstlük, sorumluluk duygusu, kalite bilinci, iş ahlakına bağlılık, süreklilik değerlerine bağlılığımızdır.

Şirketimiz üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin garantisi konusunda büyük hassasiyet göstermekte ve müşterilerimize satış sonrası süreçlerde her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Ürünlerimiz, kullandığımız yüksek kaliteli hammadde sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korumaktadır.

Sürekli yenilenen ve genişleyen ürün portföyümüzle sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktayız. Bu yenilikçi yaklaşımımız ürünlerimizin öncelikle tercih edilmesinde en büyük etkendir.

Türkiye genelinde 100’e yakın bayi showroomuzda her türlü bütçeye uygun ürünlerimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. 10dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

01

Vizyon

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında ve hatta üzerinde kalitede ürünler üretmek, sektördeki diğer üreticiler tarafından örnek alınan bir kurum olmaktır.

02

Misyon

Toplumun her kesiminden kullanıcıya yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlarla sunmak, yüksek ihracat hedeflerimize ulaşarak ülkemize hizmet etmektir.

03

Değerler

Dürüstlük,
Sorumluluk duygusu,
Kalite bilinci,
İş ahlakına bağlılık,
Süreklilik

Neden bizi tercih etmelisiniz

Şirketimiz 25 yılı aşkın deneyimiyle, her zaman en kaliteli, en elit ürünleri müşterilerine sunan, sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Ürünlerimizi tercih etmeniz için onlarca neden var.

Yüksek Kalite

Ürünlerimiz, kullandığımız yüksek kaliteli hammadde sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Ergonomik Tasarım

Ürünlerimiz kullanımı kolay ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır.

Referanslar

Yurt içi ve yurt dışında sayısız büyük projede ürünlerimiz tercih edilmiştir.

Garanti

Şirketimiz ürün garantisi konusunda son derece güvenilirdir.

Yenilikçilik

Sürekli yenilenen ve genişleyen ürün portföyümüzle sektörde öncüyüz.

Süreklilik

Şirketimiz sektörünün köklü ve kalıcı kuruluşlarından birisidir.